Tenisová škola – Projekt tenis dětem

tenisdetem1

Představujeme Vám unikátní projekt Tenis dětem, který zastřešuje tenis pro děti od 3 do 9 let. Tato ucelená metodika Českého tenisového svazu má za úkol rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti malých začínajících tenistů, tenisové dovednosti a samostatnou osobnost hráče.

Tento model tréninku dětí je tvořen okolo dětí a jejich potřeb a ne naopak. Veškerá výuka probíhá zábavnou a hravou formou se soutěžními prvky ke zvýšení motivace dětí ke sportování. Děti mají za cíl nasbírat všechny odznaky určité kategorie, do které spadají, aby se mohly posouvat kupředu k pokročilejší a náročnější úrovni. Trenér, rodič i samotný malý tenista mají jasný přehled o hráčově úrovni. Pro hodnocení každého cvičení jsou stanovena přesně definovaná pravidla.

Díky projektu "Tenis dětem" mají především rodiče malých hráčů perfektní přehled o hráčově úrovni ve všech 3 základních aspektech (rozvoj osobnosti, pohyb, tenis). Ihned mají k náhledu úspěchy a nedostatky hráče, na kterých mohou společně díky instruktážním videím pracovat i v domácím prostředí. Dále mohou rodiče v mobilní aplikaci vyvinuté přímo pro potřeby tohoto výjimečného projektu sledovat docházku hráče, výkonnost hráče v rámci tréninkové skupiny, náplň tenisových tréninků, sdělení trenéra, kalendář plánovaných akcí a mohou také omlouvat hráče z tréninků. Komunikace mezi trenérem a rodičem je díky aplikaci velmi snadná a rychlá, rodič nemusí být fyzicky na tréninku, aby věděl, co se trénovalo a jak bylo dítě úspěšné. Veškeré informace k tomuto projektu naleznete na webových stránkách: www.tenisdetem.cz.

 

Pro děti ročníky narození:

2016, 2017, 2018, 2019, 2020

 

Časy tréninků:

Pondělí 17 – 18hod 

Úterý 17 – 18hod 

Čtvrtek 17 – 18hod

 

Cena:

1.500Kč

 

V ceně je zahrnuto: 11 tenisových tréninků ve čtveřici, přístup do aplikace, zpětná vazba trenéra, přehled o metodice, omlouvání přes aplikaci, kalendář plánovaných akcí.

 

Pro tenisty z Tenisové školy připravujeme v dané sezóně několik klubových turnajů. Klubových turnajů se účastní i tenisti, kteří se nikdy žádného turnaje neúčastnili, ale je to perfektní příležitost pro nasbírání zkušeností. Turnajů se děti nemusí bát, jsou pořádané hravou formou a každý si odnese alespoň diplom a medaili. V předvánočním období pořádáme tradiční Vánoční turnaj pro děti. V našem klubu klademe důraz na to, aby u nás mohla hrát tenis celá rodina.

 

tenisdetem

Rychlý kontakt

Recepce areálu - Rezervace kurtů

 

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu