Tenisový areál Dříteč - GRHK

Golf Resort Kunětická Hora je golfový areál, který se řadí mezi nejatraktivnější areály v ČR. Jeho součástí je 18 jamkové hřiště, 4* Hotel s kapacitou 147 lůžek, Restaurace s letní terasou, kongresové sály až pro 250 osob, saunové centrum CEDRUS SPA, Sportklinik MUDr. Jiřího Neumanna a PEVNÁ TENISOVÁ HALA se 3 kurty s umělým povrchem. Provozovatelem této haly je TENIS-CENTRUM DTJ HK, jakožto největší tenisová škola ve východních Čechách. V hale probíhá výuka tenisu pro děti, dospělé, pro závodní i rekreační hráče a je samozřejmě přístupná široké veřejnosti (viz online rezervační systém).

Celoroční pevná hala - otevírací doba

TENIS-CENTRUM DTJ HK se stalo výhradním provozovatelem pevné tenisové haly v areálu Golf Resort Kunětická Hora (Dříteč). V hale jsou 3 dvorce s pevným povrchem Courtsol komfort, který je složen ze 4 mm silné gumové podložky a 2 vnitřních nátěrů a jednoho vnějšího nátěru. Povrch je dle mezinárodní tenisové federace klasifikován jako středně rychlý povrch ideální pro širokou veřejnost. Povrch je navržen tak, aby maximálně snižoval svalovou námahu a poskytoval pohybový komfort a tlumení nárazů.

Dvorce si lze zarezervovat online a to prostřednictvím online rezervačního systému. V areálu je k dispozici velmi komfortní zázemí, prostorné šatny, sprchy, sociální zařízení, restaurace, ale také vířivky, sauny a masáže.

CELOROČNÍ PROVOZNÍ DOBA DVORCŮ S UMĚLÝM POVRCHEM
Po – Pá 8 – 21 hod.
So – Ne 8 – 21 hod.

Spa, wellness - Tenisový areál Dříteč

V oblasti relaxace je v provozu saunové centrum Cedrus Spa, kde je k dispozici několik druhů saun, pára a také vířivky. Můžete využít i soukromé sauny, v areálu jsou 3 samostatné prostory vybavené wifi a TV. Nejmenší z nich (pro 2 osoby) je vybaven vario saunou, vířivkou a aroma sprchou. Sauna pro 2 – 4 osoby zahrnuje finskou saunu, solnou parní lázeň, vířivku a aroma sprchu. Největším prostorem je sauna pro 2 – 8 osob a je vybavena finskou saunou, parní lázní, velkou keramickou vířivkou, aroma sprchou a venkovní terasou s dřevěnou ochlazovací kádí. Více informací o možnostech Cedrus Spa a wellness naleznete zde.

Restaurace

Restaurace Kunětická Hora se skládá ze 2 částí - z vnitřní a venkovní restaurace. Vnitřní část nabízí kapacitu 100 míst s příjemným posezením u krbu. Letní venkovní terasa má kapacitu 80 osob. V rámci letní terasy, která je částečně krytá, je Vám k dispozici gril a pizzeria (pizza pec). Příjemné posezení s výhledem na golfové hříště ocení nejen golfoví hráči.

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat jak ve vnitřní části Restaurace Kunětická Hora, tak i v rámci venkovní terasy. Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí.

 

Golfové hřiště

Golfové hřiště Kunětická Hora patří svojí délkou mezi nejdelší golfová hřiště v České republice. Jedná se o 18ti jamkové hřiště. 18ti jamkové mistrovské golfové hřiště Kunětická Hora splňuje všechny požadavky a standardy moderního golfového areálu evropské i světové třídy. Autorem golfového hřiště v Dříteči je špičkový australský golfový designér Graham Marsh, který má za sebou výstavbu více než 80 golfových hřišť po celém světě. Svojí délkou patří golfové hřiště Kunětická Hora mezi nejdelší golfová hřiště v České republice. V golfovém areálu Kunětická Hora v Dříteči je pro Vás připraveno komfortní zázemí, které Vám zpříjemní chvíle ztrávené na golfovém hřišti - vozíky s navigací, velké greeny, cestičky, jezera či bunkry. Více informací zde.

Rychlý kontakt

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu

Rychlý kontakt

Recepce areálu - Rezervace kurtů

 

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu