TENIS-CENTRUM DTJ HK - antukové kurty

 

 

REZERVACE ANTUKOVÝCH KURTŮ TENIS-CENTRA DTJ HK

 

  • Jednorázové rezervace na recepci areálu tel.: +420 606 364 434

 

 

 

MANUÁL PRO RUŠENÍ INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ TENISOVÉ A ATLETICKÉ ŠKOLY, TENISOVÉ AKADEMIE A PRONÁJMU KURTŮ

(pro děti a dospělé na venkovních dvorcích – jarní, letní, podzimní, zimní sezóna)

Každý klient (dítě, dospělý, firma) čerpající individuální hodiny s trenérem, anebo mající jen pronájem kurtu na venkovních dvorcích, má od jarní sezóny vystavenou na recepci areálu svoji kartu klienta v pokladním systému. Recepční předává klientovi vždy účtenku s částkou za čerpanou službu. Tento systém je pro děti, dospělé a firmy. Veškeré hodiny je nutno vyčerpat v tomto období, tj. 25. 9. 2023 – 5. 4. 2024. V případě nevyčerpání hodiny propadají.

Pro rušení hodin PONDĚLÍ – PÁTEK jsme pro klienty vytvořili emailovou adresu provoz@teniscentrumhk.cz, na kterou je možno danou hodinu, anebo individuální trénink s trenérem, či trénink ve dvojici s trenérem pohodlně zrušit. Rušení hodin SOBOTA A NEDĚLE lze uskutečnit pouze formou SMS na tel.: 606 364 434 a to vždy 24 hod. dopředu. Evidenci odhlášené hodiny zařídí zaměstnanci TC DTJ HK za Vás, a to včetně nahlášení Vaší zrušené hodiny Vašemu trenérovi.

Řádně odhlášené individuální tréninky, tréninky ve dvojici s trenérem, anebo pronájmy tenisového kurtu lze nahradit v průběhu jarní, letní a podzimní sezóny nebo zimní sezóny v termínu 25. 9. 2023 – 5. 4. 2024 ve volných kapacitách kurtů. Rezervaci lze provést na telefonu u recepce areálu +420 606 364 434.

1. INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY S TENISOVÝM TRENÉREM, KONDIČNÍM TRENÉREM A PRONÁJMY DVORCŮ => Odhlašování – rušení hodin pro klienty (děti, dospělí a firmy) čerpající individuální hodiny s trenérem, anebo mající jen pronájem kurtu.

Podmínka správného odhlášení a pozdější možnou náhradu lze uskutečnit za předpokladu, že klient zašle zrušení tréninkové jednotky, anebo pronájem tenisového kurtu na emailovou adresu provoz@teniscentrumhk.cz, a to nejpozději do 12 hodiny předešlého dne (např. rušíte-li hodinu 22. 12. od 18:00 do 19:00, musí odhlášení této hodiny přijít na výše uvedený email 21. 12. Do 12:00, JMÉNO A PŘÍJMENÍ, ČAS, TYP TRÉNINKU/REZERVACE, JMÉNO TRENÉRA). V případě včasného nahlášení požadované zrušené hodiny bude tato hodina zapsána do Vaší karty klienta a může být během dané sezóny nahrazena. V případě nedodržení času odhlášení, hodina bohužel propadá.

2. TRÉNINKY VE DVOJICI => Odhlašování – rušení hodin pro děti čerpající tréninky ve dvojici s trenérem.

Tréninkové jednotky ve dvojici lze odhlásit následujícím způsobem. V případě, že jeden z hráčů se nemůže dostavit na tréninkovou jednotku, odhlásí jí stejným způsobem jako individuální trénink a druhý z dvojice dostane tuto informaci do emailu a do SMS a bude záležet na něm, jestli na daný trénink přijde (v tomto případě bude hodina zapsána jako individuální trénink – viz ceník), anebo na základě předešlých informací hodinu také zruší stejným způsobem jako hodinu individuální. Řádně omluvené hodiny bude možné po dohodě s trenérem vyčerpat jako tréninky ve dvojici, anebo jako individuální hodinu, kde vznikne buď při konci daného období přeplatek, nebo nedoplatek.

3. TRÉNINKY VE TROJICI, ČTVEŘICI => nelze nahradit, pokud daný tenisový, či kondiční trénink proběhl.

V případě náhlé nepřízně počasí kontaktujte prosím recepci areálu TENIS-CENTRA DTJ HK na telefonu +420 606 364 434, který Vás bude informovat o aktuální způsobilosti kurtů a v případě nezpůsobilosti bude hodina našim personálem automaticky označena jako omluvená.

Rychlý kontakt

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu