Nabídka firemních turnajů

Chtěli byste uspořádat firemní turnaj či společenskou akci v našem TENIS-CENTRU DTJ HK?

TENIS-CENTRUM DTJ HK se nachází v klidném a příjemném prostředí lipové aleje na břehu řeky Labe, v bezprostřední blízkosti centra našeho města a disponuje 13 tenisovými dvorci, z nichž je 10 v zimním období kryto nafukovacími halami, dále 1 kurt pro plážový volejbal a 2 antukové kurty pro volejbal či nohejbal. K dispozici jsou samozřejmě také klubové prostory - zastřešená terasa s kapacitou pro 80 osob, bar s občerstvením, šatny, sprchy, sociální zařízení a dětský koutek. Dále také nabízíme doplňkové služby jako Tenis-servis, Tenis-shop, Test-centrum a služby profesionálních trenérů a Tenisové akademie.

Rádi celou akci připravíme, zorganizujeme a realizujeme ve spolupráci s vedením TENIS-CENTRA DTJ HK, které má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. TENIS-CENTRUM DTJ HK pořádalo v minulosti řadu významných akcí - ČSOB CUP, ODS CUP, GENERALLI CUP, KB OPEN, SSŽ OPEN, ČPP OPEN, MISTROVSTVÍ ČR, NIKE JUNIOR TOUR a další, kterých se zúčastnila řada zajímavých osobností - Jan Rosák, Pavel Zedníček, Jiří Krampol, Petr Rychlý, Jan Čenský, Jakub Smolík, Josef Alois Náhlovský, Felix Slováček a Petr Suchoň. Některých z těchto turnajů se zúčastnitili i současní nebo bývalí úspěšní tenisté např.: Kateřina Siniaková, Bohdan Ulihrach, Lukáš Dlouhý a Klára Koukalová.

Zajistíme pro vás také atraktivní program včetně bohatého cateringu od restaurace Duran. Součástí této akce může být také prezentace vašeho produktu či služeb. Na základě vašich požadavků vám předložíme několik možných scénářů tohoto typu akcí včetně finančních rozpočtů.

 

V případě zájmu o pronájem či uspořádání tenisové akce nás neváhejte kontaktovat.


S tenisovým pozdravem


TENIS-CENTRUM DTJ HRADEC KRÁLOVÉ

Pavel Hep, tel.: 777 822 242
Petr Šanovec, tel.: 777 828 474

Rychlý kontakt

Recepce areálu - Rezervace kurtů

 

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu