Tenisová škola – Projekt tenis dětem

tenisdetem1

Představujeme Vám unikátní projekt Tenis dětem, který zastřešuje tenis pro děti od 3 do 9 let. Tato ucelená metodika Českého tenisového svazu má za úkol rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti malých začínajících tenistů, tenisové dovednosti a samostatnou osobnost hráče.

Tento model tréninku dětí je tvořen okolo dětí a jejich potřeb a ne naopak. Veškerá výuka probíhá zábavnou a hravou formou se soutěžními prvky ke zvýšení motivace dětí ke sportování. Děti mají za cíl nasbírat všechny odznaky určité kategorie, do které spadají, aby se mohly posouvat kupředu k pokročilejší a náročnější úrovni. Trenér, rodič i samotný malý tenista mají jasný přehled o hráčově úrovni. Pro hodnocení každého cvičení jsou stanovena přesně definovaná pravidla.

Díky projektu "Tenis dětem" mají především rodiče malých hráčů perfektní přehled o hráčově úrovni ve všech 3 základních aspektech (rozvoj osobnosti, pohyb, tenis). Ihned mají k náhledu úspěchy a nedostatky hráče, na kterých mohou společně díky instruktážním videím pracovat i v domácím prostředí. Dále mohou rodiče v mobilní aplikaci vyvinuté přímo pro potřeby tohoto výjimečného projektu sledovat docházku hráče, výkonnost hráče v rámci tréninkové skupiny, náplň tenisových tréninků, sdělení trenéra, kalendář plánovaných akcí a mohou také omlouvat hráče z tréninků. Komunikace mezi trenérem a rodičem je díky aplikaci velmi snadná a rychlá, rodič nemusí být fyzicky na tréninku, aby věděl, co se trénovalo a jak bylo dítě úspěšné. Veškeré informace k tomuto projektu naleznete na webových stránkách: www.tenisdetem.cz.

 

Časy tréninků:

Úterý 16 – 17hod (děti 4-7let)

Úterý 17 – 18hod (děti 4-7let)

 

Cena:

1.850Kč

 

V ceně je zahrnuto: 11 tenisových tréninků ve čtveřici, přístup do aplikace, zpětná vazba trenéra, přehled o metodice, omlouvání přes aplikaci, kalendář plánovaných akcí

tenisdetem

Rychlý kontakt

Recepce areálu - Rezervace kurtů

 

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu