Brigáda - bourání hal

08.3.2018

Nabízíme možnost brigády na bourání nafukovacích hal v TENIS-CENTRU DTJ HK v sobotu 7.4. od 8:00, plat 800 Kč/den
V případě zájmu kontaktujte 777 822 242.

Další aktuality
Dlouhodobý pronájem kurtu Golf Resort Kunětická hora

Dlouhodobý pronájem kurtu Golf Resort Kunětická hora

8.10.2018
1.Liga dospělých

1.Liga dospělých

12.9.2018
Marek Dostál

Marek Dostál

31.8.2018
MŠMT - Program MŮJ KLUB

MŠMT - Program MŮJ KLUB

21.8.2018
Příměstský prázdninový pobyt pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt pro začátečníky a pokročilé

8.8.2018
Zlatá Adéla Josefová!

Zlatá Adéla Josefová!

8.8.2018
Úspěšný Matyáš Pala!

Úspěšný Matyáš Pala!

8.8.2018
Turnaj kategorie B na našich kurtech!

Turnaj kategorie B na našich kurtech!

8.8.2018
Děkujeme za spolupráci!

Děkujeme za spolupráci!

8.8.2018
Velmi nabitý víkend hráčů TENIS-CENTRA DTJ HK

Velmi nabitý víkend hráčů TENIS-CENTRA DTJ HK

8.8.2018
Pondělí na závodním pobytu!

Pondělí na závodním pobytu!

8.8.2018
Pondělí na nezávodní pobytu!

Pondělí na nezávodní pobytu!

8.8.2018
Závěrečné ukončení závodního pobytu

Závěrečné ukončení závodního pobytu

8.8.2018
Veleúspěšná sezóna smíšených družstev TENIS-CENTRA DTJ HK !

Veleúspěšná sezóna smíšených družstev TENIS-CENTRA DTJ HK !

8.8.2018
Rodan Flídr, Dominik Vašíček

Rodan Flídr, Dominik Vašíček

2.8.2018
Tereza Shejbalová

Tereza Shejbalová

2.8.2018
Sára Hejtmánková, Maria Kunitsyna, Natálie Brožová, Ladislav Jirucha

Sára Hejtmánková, Maria Kunitsyna, Natálie Brožová, Ladislav Jirucha

2.8.2018
Matěj Novák

Matěj Novák

2.8.2018
Patrik Jandík

Patrik Jandík

2.8.2018
Matěj Novák

Matěj Novák

18.7.2018
ATLETICKÁ ŠKOLA HK

ATLETICKÁ ŠKOLA HK

18.7.2018
WIMBLEDON 2018

WIMBLEDON 2018

18.7.2018
Patrik Jandík

Patrik Jandík

18.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt II. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt II. pro začátečníky a pokročilé

18.7.2018
Petr Krejčíř

Petr Krejčíř

18.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt II. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt II. pro začátečníky a pokročilé

18.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

18.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

18.7.2018
Mistrovství České republiky

Mistrovství České republiky

12.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

12.7.2018
Vlkovský Vojtěch, Vlkovská Veronika

Vlkovský Vojtěch, Vlkovská Veronika

11.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

11.7.2018
Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

Příměstský prázdninový pobyt I. pro začátečníky a pokročilé

11.7.2018
Hep Matyáš

Hep Matyáš

11.7.2018
Shejbalová Tereza

Shejbalová Tereza

11.7.2018
Rakovník I.

Rakovník I.

11.7.2018
Soustředění Rakovník II.

Soustředění Rakovník II.

11.7.2018
David Šlechta

David Šlechta

4.7.2018
Roland Garros 2018

Roland Garros 2018

15.6.2018
Štěpán Šuda

Štěpán Šuda

5.6.2018
David Šlechta

David Šlechta

5.6.2018
Nela Odehnalová

Nela Odehnalová

5.6.2018
Oblastní přebory dorostenců

Oblastní přebory dorostenců

15.5.2018
Družstvo babytenisu ,,A

Družstvo babytenisu ,,A"

2.5.2018
První letošní mistrovské utkání družstva minitenisu

První letošní mistrovské utkání družstva minitenisu

2.5.2018
Klára Čápová, Alžběta Reichlová

Klára Čápová, Alžběta Reichlová

27.4.2018
Markéta Beladová, Klára Štětková

Markéta Beladová, Klára Štětková

24.4.2018
Štěpán Šuda

Štěpán Šuda

24.4.2018
Sanitární den a  bourání hal

Sanitární den a bourání hal

4.4.2018
Patrik Jandík

Patrik Jandík

2.4.2018
Lukáš Praus, Daniel Čížek

Lukáš Praus, Daniel Čížek

27.3.2018
Štěpán Šuda

Štěpán Šuda

26.3.2018
Klubový turnaj 18.3.2018

Klubový turnaj 18.3.2018

21.3.2018
Nela Odehnalová

Nela Odehnalová

21.3.2018
Patrik Jandík a Vojtěch Vyčítal

Patrik Jandík a Vojtěch Vyčítal

21.3.2018
Matyáš Pala

Matyáš Pala

21.3.2018
Marek Polák

Marek Polák

21.3.2018
Ondřej Pala, Jáchym Kulhánek

Ondřej Pala, Jáchym Kulhánek

13.3.2018
Matyáš Hep, Tarek El Gazzar

Matyáš Hep, Tarek El Gazzar

12.3.2018
Brigáda - bourání hal

Brigáda - bourání hal

8.3.2018
Adéla Dörreová

Adéla Dörreová

7.3.2018
Matyáš Pala

Matyáš Pala

5.3.2018
Aneta Balounová, Ema Bezděková

Aneta Balounová, Ema Bezděková

5.3.2018
Maria Kunitsyna

Maria Kunitsyna

5.3.2018
Nela Odehnalová

Nela Odehnalová

5.3.2018
Maria Kunitsyna a Michaela Králová

Maria Kunitsyna a Michaela Králová

1.3.2018
Pozvánka

Pozvánka

27.2.2018
Ondřej Pala

Ondřej Pala

27.2.2018
Aneta Balounová

Aneta Balounová

27.2.2018
Patrik Jandík

Patrik Jandík

27.2.2018
Halový oblastní přebor dorostenek

Halový oblastní přebor dorostenek

14.2.2018
Michaela Králová, Natálie Brožová

Michaela Králová, Natálie Brožová

14.2.2018
Matěj Novák

Matěj Novák

12.2.2018
Markéta Beladová

Markéta Beladová

5.2.2018
Tereza Shejbalová

Tereza Shejbalová

4.2.2018
Matěj Novák

Matěj Novák

2.2.2018
Test

Test

1.4.2017
Rychlý kontakt

Petr Šanovec

Jednatel klubu, sportovní ředitel klubu

Pavel Hep

Jednatel klubu, ekonom klubu