ZÁVODNÍ TENIS - HISTORIE A ÚSPĚCHY SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV

 

HISTORIE A ÚSPĚCHY SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV TENIS-CENTRA DTJ HK
Dospělí
Rok Soutěž Výsledek Poznámka
2016 I. liga - skupina A 4. místo  Udržení v soutěži
2015  I. liga - skupina D 3. místo  Udržení v soutěži
2014 II. liga 1. místo  Postup do nejvyšší soutěže – I. liga
2013  II. liga 4. místo 
2012  Východočeská divize 1. místo 
2011  II. liga 8. místo 
2010  Královéhradecký krajský přebor 2. místo 
2009 Královéhradecký krajský přebor 4. místo 
2008  Královéhradecká I. třída 1. místo  Postup do KHK přeboru
Dorost
Rok Soutěž Výsledek Poznámka
2016 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 2. místo  
2015  Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR   2. místo  
2014 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR  4. místo 
2013 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo  Postup na MČR družstev v dorostu
2013 Mistrovství České republiky 9. místo 
2012 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo  Postup na MČR družstev v dorostu
2012 Mistrovství České republiky 8. místo
2011 Nejvyšší soutěž SYNOT TIP TOUR 3. místo 
2010 Královéhradecký krajský přebor 1. místo  Postup do nejvyšší soutěže SYNOT TIP Tour
2009 Nejvyšší soutěž Východoč. přebor 7. místo  Sestup do KHK přeboru
2008 Nejvyšší soutěž VČ Junior TOUR 5. místo   
2007 Nejvyšší soutěž VČ Junior TOUR    
2006 Oblastní soutěž I. třída 1. místo  Postup do nejvyšší soutěže ČS Junior Tour 
2005  Oblastní soutěž I. třída 4. místo 
Starší žactvo
Rok Soutěž Výsledek Poznámka
2016 Mistrovství České republiky 7. místo  
2016 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo Postup na MČR družstev st. žactva
2015  Mistrovství České republiky    6. místo    
2015  Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo Postup na MČR družstev st. žactva
2014 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR  1. místo  Postup na MČR družstev st. žactva
2014 Mistrovství České republiky  12. místo   
2013 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo Postup na MČR družstev st. žactva
2013 Mistrovství České republiky 6. místo   
2012 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 2. místo   
2011 Nejvyšší soutěž SYNOT TIP TOUR 1. místo  Postup na MČR družstev st. žactva
2011 Mistrovství České republiky 9. - 12. místo   
2010 Nejvyšší soutěž SYNOT TIP TOUR 4. místo   
2009 Nejvyšší soutěž Východoč. přebor 4. místo   
2008 Nejvyšší soutěž VČ KADET TOUR 2. místo   
2007 Nejvyšší soutěž VČ KADET TOUR  
2006 Nejvyšší soutěž VČ KADET TOUR 5. místo   
2005 Oblastní soutěž I. třída 1. místo   
2004 Oblastní soutěž I. třída 2. místo Postup do nejvyšší soutěže ČS KADET TOUR
Mladší žactvo
Rok Soutěž Výsledek Poznámka
2016 Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR 1. místo Postup na MČR družstev ml. žactva
2015  Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR     4. místo  
2014   Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR   2. místo 
2013  Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR  3. místo 
2012  Nejvyšší soutěž JUNIOR TOUR  2. místo 
2011  Nejvyšší soutěž SYNOT TIP TOUR 1. místo  Postup na MČR družstev ml. žactva 
2011  Mistrovství České republiky  7. místo   
2010  Nejvyšší soutěž Východočeský přebor  4. místo   
2009  Nejvyšší soutěž Východočeský přebor  1. místo  Postup na MČR družstev ml. žactva 
2009  Mistrovství České republiky  9. - 12. místo   
2008  Nejvyšší soutěž WILSON TOUR  2. místo   
2007  Nejvyšší soutěž WILSON TOUR  6. místo   
2006  Nejvyšší soutěž WILSON TOUR 3. místo   
2005  Oblastní soutěž I. třída   1. místo  Postup do nejvyšší soutěže WILSON TOUR 
2004 Oblastní soutěž I. třída 2. místo
Babytenis
Rok Soutěž Výsledek Poznámka
2016 Východočeský přebor - Hradecko  1. místo Postup do finále
2015  Východočeský přebor – Hradecko    1. místo  Postup do semifinále
2014  Východočeský přebor – Hradecko    3. místo 
2013  Východočeský přebor – Hradecko 1. místo  Postup do čtvrtfinále 
2012  Východočeský přebor – Hradecko  1. místo  Postup do semifinále 
2012  Východočeský přebor – Hradecko   
2011  Východočeský přebor – Hradecko  1. místo  Postup do čtvrtfinále 
2010  Východočeský přebor – Hradeckopardubicko  2. místo 
2009 Východočeský přebor - Hradecko 1. místo
    
Minitenis  
Rok Soutěž   Výsledek  Poznámka  
2016 Východočeský přebor - Hradecko 1. místo Postup do semifinále
2015 Východočeský přebor – Hradecko     2. místo   Postup do semifinále
2014 Východočeský přebor – Hradecko  2. místo  Postup do semifinále
2014 Východočeský přebor – semifinále   1. místo  Postup do finále
2013 Východočeský přebor – Hradecko   1. místo  Postup do finále
2012 Východočeský přebor – Hradecko    2. místo  Postup do semifinále
2011 Východočeský přebor – Hradecko   1. místo Postup do finále