ZÁVODNÍ TENIS - HISTORIE A ÚSPĚCHY JEDNOTLIVCŮ

 

 HISTORIE A ÚSPĚCHY JEDNOTLIVCŮ
Muži
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Josef Kurka 5. místo
Jakub Řehák 10. místo
Marek Rous 11. místo
Patrik Malý 14. místo
Filip Dörre  15. místo
2014/2015 Ladislav Zelený 2. místo (41. místo - celostátní žebřížek)
Filip Dörre 14. místo
Jakub Řehák 15. místo
Ženy
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Martina Přádová 1. místo (40. místo – celostátní žebříček)
Natálie Novotná 3. místo
Zuzana Luknárová 19. místo
Adéla Josefová  22. místo 
2014/2015 Natálie Novotná 3. místo (61. místo - celostátní žebříček)
Magdaléna Kozlíková 12. místo
Andrea Cellerová  14. místo
Dorostenci
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Marek Rous 3. místo (40. místo – celostátní žebříček)
Kevin Kaiser 6. místo 
Jakub Novák 10. místo
Filip Kolář 18. místo
Ondřej Pánek 20. místo
2014/2015 Marek Rous 2. místo (40. místo – celostátní žebříček)
Kevin Kaiser 10. místo
Patrik Malý 12. místo
Ondřej Sluka  13. místo
2013/2014 Patrik Malý 1. místo (34. místo – celostátní žebříček)
Filip Dörre 6. místo (73. místo – celostátní žebříček)
Ondřej Sluka 11. místo
Petr Musil 12. místo 
Michal Borůvka 13. místo
2012/2013 Jan Ducháč 8. místo 
2011/2012 Jan Ducháč 14. místo
   
Dorostenky
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Adéla Josefová 4. místo (35. místo – celostátní žebříček)
Klára Sokolová 8. místo
Magdaléna Kozlíková 17. místo
Veronika Kulhavá   18. místo
Jana Tomášková 19. místo
2014/2015 Natálie Novotná 3. místo (48. místo - celostátní žebříček)
Klára Sokolová 6. místo
Adéla Josefová 7. místo
Andrea Cellerová  8. místo
2013/2014 Natálie Novotná 1. místo (16. místo – celostátní žebříček)
Andrea Cellerová 7. místo
Klára Sokolová 9. místo
2012/2013 Natálie Novotná 1. místo (23. místo – celostátní žebříček)
Andrea Havlínová 2. místo (50. místo – celostátní žebříček)
2011/2012 Natálie Novotná 1. místo (33. místo – celostátní žebříček)
2008/2009 Tereza Smitková 2. místo (33. místo – celostátní žebříček)
   
Starší žáci
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Filip Kolář 3. místo (46. místo – celostátní žebříček)
Petr Krejčíř 4. místo (48. místo – celostátní žebříček) 
Daniel Čížek 9. místo
Ladislav Jirucha 17. místo
Marek Polák   19. místo
2014/2015 Filip Kolář 3. místo (61. místo - celostátní žebříček)
Petr Krejčíř 6. místo
Viktor Macura 7. místo
Marek Polák 17. místo 
2013/2014 Kevin Kaiser 2. místo (40. místo – celostátní žebříček)
Viktor Macura 12. místo
Jakub Novák 14. místo
Ondřej Váša 15. místo
2012/2013 Ondřej Váša  7. místo
Kevin Kaiser  8. místo
Jiří Pražák  14. místo
2011/2012 Ondřej Sluka  7. místo
Ondřej Váša  9. místo
Kevin Kaiser  13. místo
2010/2011 David Komora  10. místo 
Ondřej Sluka    12. místo
2009/2010 Patrik Polák  8. místo
Jan Ducháč  13. místo
2008/2009 Patrik Polák  8. místo 
Jan Ducháč  15. místo
2007/2008 Jan Masopust  13. místo
2004/2005 Jaroslav Pokorný  5. místo
2003/2004 Jaroslav Pokorný  15. místo
   
Starší žákyně
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Adéla Dörreová 2. místo (16. místo – celostátní žebříček
Veronika Kulhavá 3. místo (33. místo – celostátní žebříček)
Daniela Jelínková 7. místo
Markéta Beladová 13. místo
2014/2015 Adéla Josefová 1. místo (16. místo - celostátní žebříček)
Veronika Kulhavá 7. místo 
Klára Štětková  8.místo
Adéla Dörreová  10. místo
2013/2014 Adéla Josefová 1. místo (17. místo – celostátní žebříček)
Klára Štětková 15. místo
Jana Tomášková 16. místo
2012/2013 Kateřina Lipavská 3. místo (43. místo – celostátní žebříček)
Adéla Josefová 4. místo
Klára Sokolová 5. Místo
2011/2012 Magdaléna Kozlíková 3. místo (62. místo – celostátní žebříček)
Kateřina Lipavská  6. místo
Andrea Cellerová 8. místo
2010/2011 Natálie Novotná 1. místo (25. místo – celostátní žebříček)
Magdalena Kozlíková  7. místo
Kateřina Lipavská 14. místo
2009/2010 Kateřina Siniaková 1. místo (8. místo – celostátní žebříček)
Natálie Novotná 4. místo (50. místo – celostátní žebříček)
Andrea Cellerová  8. místo
Andrea Havlínová 11. místo
2008/2009 Tereza Smitková 1. místo (8. místo – celostátní žebříček)
Kateřina Siniaková 4. místo (43. místo – celostátní žebříček)
Denisa Malá 10. místo
Kateřina Klírová  12. místo
Natálie Novotná  13. místo
Andrea Havlínová 14. místo
2007/2008 Tereza Smitková 1. místo (30. místo – celostátní žebříček)
Tereza Klírová 2. místo (45. místo – celostátní žebříček)
Kateřina Siniaková 13. místo
2006/2007 Tereza Klírová 12. místo
2005/2006 Michaela Vítová 12. místo
   
Mladší žáci
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Dominik Kárník 6. místo
Ondřej Pala 26. místo
Petr Matějíček 29. místo
2014/2015 Daniel Čížek 10. místo
Ladislav Jirucha  13. místo
2013/2014 Petr Krejčíř 4. místo (56. místo – celostátní žebříček)
2012/2013 Viktor Macura 4. místo (68. místo – celostátní žebříček)
Petr Krejčíř 8. místo
David Kotek 11. místo
2011/2012 Ondřej Váša 1. místo (14. místo – celostátní žebříček)
Jiří Pražák 2. místo (28. místo – celostátní žebříček)
Kevin Kaiser 5. místo
Ilya Kunitsyn 7. místo
2010/2011 Ondřej Váša 5. místo
Jiří Pražák 6. místo
Kevin Kaiser 11. místo
2009/2010 Michal Česák 7. místo
Ondřej Sluka 8. místo
2008/2009 David Komora 9. místo
Michal Česák 10. místo
2007/2008 David Lédr 7. místo
Marek Polák 6. místo
Jan Ducháč 8. místo
Ondřej Česák 14. místo
2006/2007 David Lédr 12. místo 
Ondřej Česák 15. místo
Jan Ducháč 21. místo
   
Mladší žákyně
Sezóna Jméno hráče Umístění v krajském žebříčku
2015/2016 Nela Odehnalová 6. místo (55. místo - celostátní žebříček)
Maria Kunitsynová 12. místo
Veronika Jedličková 14. místo
Nicole Korencová 24. místo
2014/2015 Adéla Dörreová 1. místo (18. místo - celostátní žebříček)
Daniela Jelínková 2. místo (22. místo - celostátní žebříček)
Kunitsyna Maria 14. místo
2013/2014 Adéla Dörreová 1. místo (37. místo – celostátní žebříček)
Veronika Kulhavá 5. místo
Daniela Jelínková 6. místo
Lucie Šebestíková 9. místo
Markéta Beladová 10. místo
2012/2013 Adéla Josefová 1. místo (10. místo – celostátní žebříček)
Klára Štětková 6. místo
Jana Tomášková 7. místo
2011/2012 Adéla Josefová 1. místo (29. místo – celostátní žebříček)
Jana Tomášková 13. místo
2010/2011 Kateřina Lipavská 3. místo (53. místo – celostátní žebříček)
2009/2010 Andrea Cellerová  3. místo (43. místo – celostátní žebříček)
MagdalenaKozlíková 4. místo
Kateřina Lipavská 10. místo
2008/2009 Kateřina Siniaková 1. místo (1. místo – celostátní žebříček)
Natálie Novotná 4. místo (32. místo – celostátní žebříček)
2007/2008 Kateřina Siniaková  2. místo (22. místo – celostátní žebříček)
Natálie Novotná  10. místo
Denisa Malá 11. místo
2006/2007 Tereza Klírová  2. místo (30. místo – celostátní žebříček)
Kateřina Siniaková 4. místo
Denisa Malá 17. místo
2005/2006 Tereza Klírová  6. místo
Adriana Drabbová 18. místo

   

ÚSPĚCHY HRÁČŮ TENIS-CENTRA DTJ HK NA MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ
Kateřina Siniaková
2007/2008 Halové MČR 1. místo dvouhra
Letní MČR 1. místo dvouhra
2009/2010 Letní MČR 1. místo dvouhra
Letní MČR 1. místo čtyřhra
Tereza Smitková
2008/2009 MČR 3. místo dvouhra
Natálie Novotná
2012/2013 MČR 3. místo čtyřhra
Adéla Josefová
2012/2013 MČR 2. místo dvouhra