REZERVACE - TENIS-CENTRUM DTJ HK

 

REZERVACE ANTUKOVÝCH KURTŮ TENIS-CENTRA DTJ HK

 

 • Jednorázové, náhodné rezervace u správce areálu na tel.: 606 364 434

 •  Dlouhodobé pronájmy u pana Hepa na tel.: 777 822 242 nebo email@teniscentrumhk.cz

 

 

 

 

MANUÁL PRO RUŠENÍ INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ A PRONÁJMU KURTŮ
(pro děti a dospělé v nafukovacích halách – zimní sezóna: 2.10.2017 - 6.4.2018)

 Ke stažení zde

 • Každý klient (dítě, dospělý, firma) čerpající individuální hodiny s trenérem, anebo mající jen pronájem kurtu v nafukovací hale, má od zimní sezóny vystavenu u správce areálu svou kartu klienta, kterou při příchodu podepíše a tím i potvrdí svoji účast. V případě individuálního tréninku se podepisuje v této kartě klienta ještě trenér. Tento systém je pro děti, dospělé a firmy. Veškeré předplacené hodiny je nutno vyčerpat v tomto období, tj. 2.10.2017 - 6.4.2018. V případě nevyčerpání hodin je nelze nahradit.

 

 • Pro rušení hodin jsme pro klienty vytvořili emailovou adresu, na kterou je možno danou hodinu, anebo individuální trénink s trenérem, pohodlně zrušit. Evidenci odhlášené hodiny a zápis na Vaši klientskou kartu už zařídí zaměstnanci TC DTJ HK za Vás, a to včetně nahlášení Vaší zrušené individuální hodiny Vašemu trenérovi.

 

 • Řádně odhlášené individuální hodiny s trenérem, anebo pronájmy tenisového kurtu v nafukovací hale, lze nahradit v průběhu celé zimní sezóny a to od 2.10.2017 - 6.4.2018 ve volných kapacitách nafukovací haly. Rezervaci lze provést na telefonu správce areálu +420 606 364 434.

 

 • 1. INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY S TRENÉREM A PRONÁJMY DVORCŮ =>Odhlašování – rušení hodin pro klienty (děti, dospělí a firmy) čerpající individuální hodiny s trenérem, anebo mající jen pronájem v nafukovací hale.
  • Podmínka správného odhlášení a pozdější možnou náhradu lze uskutečnit za předpokladu, že bude tréninková jednotka, anebo pronájem tenisového kurtu nahlášen na emailovou adresu provoz@teniscentrumhk.cz, a to nejpozději do 12:00 předešlého dne (např. rušíme-li hodinu 22. 12. od 18:00 do 19:00, musí odhlášení této hodiny přijít na výše uvedený email 21. 12. do 12:00, JMÉNO A PŘÍJMENÍ, ČAS, TYP TRÉNINKU/REZERVACE, JMÉNO TRENÉRA). V případě včasného nahlášení požadované zrušené hodiny bude tato hodina zapsána do Vaší karty klienta a může být během zimního období nahrazena. V případě nedodržení času odhlášení, hodina bohužel propadá.
 • 2. TRÉNINKY VE DVOJICI =>Odhlašování – rušení hodin pro děti čerpající tréninky ve dvojici s trenérem
  • Tréninkové jednotky ve dvojici lze odhlásit následujícím způsobem. V případě, že jeden z hráčů se nemůže dostavit na tréninkovou jednotku, odhlásí ji stejným způsobem jako individuální trénink a druhý z dvojice dostane tuto informaci do emailu a do SMS a bude záležet na něm, jestli na daný trénink přijde (v tomto případě bude hodina zapsána jako individuální trénink – viz ceník) anebo na základě předešlých informací hodinu také zruší stejným způsobem jako hodinu individuální. Řádně omluvené hodiny bude možné do dohodě s trenérem vyčerpat jako tréninky ve dvojici anebo jako individuální hodinu, kde vznikne buď při konci daného období přeplatek, nebo nedoplatek.
 • 3. TRÉNINKY VE ČTVEŘICI =>nelze nahradit, pokud daný trénink proběhl