NABÍDKA FIREMNÍCH TURNAJŮ

Vážení tenisoví přátelé,


Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou uspořádání firemního turnaje či společenské akce v našem TENIS-CENTRU DTJ HK.

TENIS-CENTRUM DTJ HK se nachází v klidném a příjemném prostředí lipové aleje na břehu řeky Labe v bezprostřední blízkosti centra našeho města a disponuje 13ti tenisovými dvorci, z nichž je 10 v zimním období kryto nafukovacími halami, dále 1 kurt pro plážový volejbal a 2 antukové kurty pro volejbal či nohejbal. K dispozici jsou samozřejmě také klubové prostory - zastřešená terasa s kapacitou pro 80 osob, bar s občerstvením, šatny, sprchy, sociální zařízení a dětský koutkek. Dále také nabízíme doplňkové služby jako Tenis-servis, Tenis-shop, Test-centrum a služby profesionálních trenérů a Tenisové akademie.

V případě Vašeho zájmu nám bude potěšením celou akci připravit, zorganizovat a realizovat ve spolupráci s vedením TENIS-CENTRA DTJ HK, které má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. TENIS-CENTRUM DTJ HK pořádalo v minulosti řadu významných akcí - ČSOB CUP, ODS CUP, GENERALLI CUP, KB OPEN, SSŽ OPEN, ČPP OPEN, MISTROVSTVÍ ČR, NIKE JUNIOR TOUR a další, kterých se zúčastnila řada zajímavých osobností - Jan Rosák, Pavel Zedníček, Jiří Krampol, Ota Baláž, Roman Skamene, Petr Rychlý, Jan Čenský, Jakub Smolík, Josef Alois Náhlovský, Felix Slováček …

Rádi Vám zajistíme atraktivní program včetně bohatého catteringu. Součástí této akce může být také prezentace Vašeho produktu či služeb. Na základě Vašich požadavků vám předložíme několik možných scénářů tohoto typu akcí včetně finančních rozpočtů.

V případě zájmu o pronájem či uspořádání tenisové akce nás neváhejte kontaktovat.


S tenisovým pozdravem

TENIS-CENTRUM DTJ HRADEC KRÁLOVÉ

Pavel Hep, tel.: 777 822 242
Petr Šanovec, tel.: 777 828 474